{{ $item.name }}

Zula Altın

Zula e pin Satın AL

Zula oyun, MadByte Games tarafından geliştirilen, yüzde yüz Türk yapımı ilk ve tek MMOFPS türünde bir online bilgisayar oyunudur. Oyuna zulaoyun,com linkinden ücretsiz olarak kayıt olunmakta ve indirilmektedir. 2015’den bu yana birçok kullanıcı tarafından oynanan oyunda, paralı askerlerden oluşan “Gladyo” ile yurtsever Türk istihbaratçılar ve askerlerden oluşan “Zula” adında karşılıklı iki düşman timler bulunmaktadır. Zulaoyun.com’da zengin cephane mağazası içerisinde Kırıkkale, Mehmetçik gibi yerli silahlar da bulunmaktadır.

Ayrıca Zula üyeleri epinkodu.com sitesinden yapacakları zula e pin yükleme ile elde edecekleri sanal paralarla oyundaki karakterlerini geliştirip, yeni ve güçlü silahlar alabilmektedirler.

Oyuncular satın alacakları e pinler ile rakipleri karşısında avantaj sağlar

Zulaoyun’da geçerli e pin kodlarını epinkodu.com sitesinden zula altın yükleme işlemi yaparak kod satın alan üyeler, karakterlerini güçlendirebilir, böylelikle oyun içinde rakiplerine karşı avantaj sağlayabilirler.

Zula oyunu üyeleri, zula altın yükleme işlemini cazip fiyat avantajları ile www.epinkodu.com adresinden gerçekleştirebilir, satın aldıkları kodları oyunda kolaylıkla kullanabilirler.

Zula Oyun Epin Kodu Satın AL Bedeva Zula Altın

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!