{{ $item.name }}

Steam Yılbaşı İndirimleri

Steam Yılbaşı İndirimleri

Steam 2018 Yılbaşı ve  kış indirimleri başladı.Oyuncuların güncel olarak takip ettiği ve indirim zamanını beklediğini biliyoruz.Steam her yıl cüzdanlarımıza göz diktiği büyük indiriminden biri olan 2018 Yılbaşı İndirimleri, 21 Aralık Perşembe günü Türkiye saati ile 20:50de start aldı ve 4 Ocak 2018 günü aynı saate kadar devam edecek.

Cadılar Bayramı, Sonbahar İndirimleri, Black Friday derken aslında son birkaç ay PC oyuncuları için Steamde gayet dolu dolu geçmişti. Çok sayıda oyun yüksek oranlarda indirim gördü. Yılbaşı İndirimleri, ya da Kış İndirimleri, ya da Noel İndirimleri, eskisi kadar olmasa bile bu ara sıcaklardan biraz daha farklı. Diğerlerine nazaran gerçekten çok fazla sayıda oyunda ciddi indirim oranları yakalamak mümkün. Bitirmek üzere olduğumuz yıl içerisinde çıkan çok sayıda popüler oyunun da Yılbaşı İndirimlerinde hatırı sayılır oranda fiyat düşürmesini içten bir şekilde diliyoruz.

Bununa birlikte geçtiğimiz indirimlere baktığımız zaman, Steamin önceki yıllara nazaran değiştirdiği sistem ile nispeten stabil ilerleyen İndirim günleri yapmaya başladı. Oyunların fiyatları ilk gün düştüğü rakamdan satılmaya devam etti ve genellikle her indirimde benzer oyunlar, yakın fiyatlara satıldı.

Steam Wallet Dükkanındaki İndirimlerin Yanında İndirimli Steam Cüzdan Kodunuzu Satın alarak Tadından Yenmez Eğlenceli Vakitler Geçirebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodunuzu Satın almak İçin Aşağıdaki oyunepin.com Site Güvencesi İle hızlı Ve anında Teslim alabilirsiniz

https://www.oyunepin.com/steam-cuzdan-kodu-satin-al