{{ $item.name }}

League Of Legends

League Of Legends Lol Rp Fiyatlarımız

   League Of Legends takım odaklı bir moba türünde bir strateji oyunudur. Amacınız takım arkadaşlarınızla birlikte hareket ederek rakibin üssünde yer alan merkezi onlar sizinkini yıkmadan önce yıkmanızdır. Kulağa basit gibi geliyor ama asıl olay o noktaya kadar gelebilmektedir.

   İşe her biri özellikli yeteneklere sahip 130 karakterin üzerinden bir şampiyon seçerek başlarsınız. Bunların içinde uzaktan hasar veren menzilli nişancılar, rakibin tepesine binmeyi seven cüsseli dövüşçüler ve düşmanlarına gizemli güçler ile hasar veren büyücüler vardır. Oyun stilin ne olursa olsun League Of Legends'te mutlaka sana uyan bir şampiyon mevcuttur.

Ayrıca oyunu daha keyifli hale getirmek için ucuz lol RP satın alma gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsin

Sende şampiyonunu seç bu maceraya katıl.

Riot Pin lol RP kodu  Ne Demektir?

   RP, oyununu daha keyifli hale getirmek isteyenler için eşya alırken kullandıkları para birimine denir. LoL RP satın almak yerine her oyun oynadıkça kazanılan IP  ile de eşyalar alabilirsiniz. Aralarındaki fark ise RP gerçek para ile alınırken ıp oyun oynadıkça kazanılmasıdır Ayrıca IP ile güçlendirecek eşyalar alabilirsiniz fakat Rp kodları ile bunu yapamazsınız. Çünkü RP ile sadece şampiyonlarınıza kostüm alarak güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Riot Pin Nasıl Satın Alabilirim?

Riot pin en ucuz fiyatlar ile satın almak istiyorsanız epinkodu.com ile hizmetinizdedir.

Riot Pin Fiyatları

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!