Metin 2 Yang Epin Kodlarını Nasıl Alabilirim?

Metin 2 Yang Epin Kodlarını Nasıl Alabilirim?

Büyük imparatorlukların savaşını anlatan metin2 yang uzak doğudaki savaşların başlangıcını ve nasıl geliştiğini hikâyesini yansıtmaktadır. Oyunda ilk çağ yıllarından itibaren ortaya çıkan imparatorluklar, aralarındaki savaş ve birbirinden farklı becerilere sahip savaşçılar yer almaktadır. Oyuncular kendi karakterlerini oluşturmak için her oyuncu farklı bir grup seçmektedir. Bunlar; Ninjalar, Suralar, Savaşçılar ve Şamanlardır. Savaşçılar yakın dövüşte usta olarak rol alırlar. Ninjalar düşmanlarına pusu kurarak saldıran suikastçı rolündedir. Şamanlar güçlü büyüler yaparak düşmanlarına güçlü saldırılarda bulunabilmektedir. Suralar ise savaşçılara karşı uzaktan büyü yaparak saldırabilirler.

Metin2 Oyununda Yang Epin Kodu Almak İstiyorum!    

Oyunda kullandığınız karakterlerin daha güçlü saldırıda bulunmasını istiyorsanız birbirinden etkili istediğiniz adette Epin alabilirsiniz. Metin2 Yang Epin kodlarına epinkodu.com’da yer alan oyunlar menüsünden metin2 oyunu içerisine girerek ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan yaratıklara daha güçlü saldırarak onları yenmek için yang satın alabilirsiniz. Burada bulunan yang’lara baktığınızda; birbirinden farklı ürün grupları bulunmaktadır. Avrasya, Anadolu, Dodurga, Truva veya diğer yanglardan almak istiyorsanız her 1 adet 1 TL olarak satışa sunulmaktadır. Ejder parasına göz attığımızda; 30 ejder parası için 4,72 TL, 190 ejder parası için 23,62 TL, 1325 ejder parası için 118,22 TL ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Ayrıca 65, 475 ve 3100 ejder parası da satın alabilirsiniz. 10 veya 20 günlük botlar almak istiyorsanız; 14,98 TL ile 25,47 TL olarak satış seçeneği mevcuttur.

Nasıl Ödeme Yapabilirim? Ödeme Seçenekleri Nelerdir?   

Ödeme yöntemleri arasında; papara, kredi kartı, ininal ödeme seçeneği ile veya havale yaparak ödeme yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarına ulaşmak istiyorsanız ‘banka hesapları’ menüsünden 12 farklı bankanın hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz. Epin satın aldığınıza dair ödeme bildirimlerinizi üyelik panelinden giriş yaparak görebilirisiniz.