{{ $item.name }}

En ucuz Legend Online Elmas Satın Al

En ucuz Legend Online Elmas Satın Al

Legend Online elmas satın al oyunda bir adım öne geç! En Ucuz elmas kod'ları Oyun Epin de!

3 ana karakterin yer aldığı Legend Online, Elmas Satın Alarak karakterlerinizi Güçlendirebilirsiniz.. Yeteneklerini aktif ederek üstünlük sağlayabilirsiniz. her bir karakterin kendine has özellikleri olduğu bir oyundur. Büyücü karakteri gizemli büyüler kullanarak düşmanlarla savaşırken, yaycı düşmanlarına göz açtırmaz. Savaşçı karakteri ise sahip olduğu devasa kılıçlı Dünya'nın en güçlü ordularına hükmeder. 

Legend Online 2012 yılında Türkiye'de ilk olarak Facebook üzerinde oynanmaya başlanan bir web tabanlı MMOPRG oyunudur. Ana dağıtıcısı ise Oasis Games'tir. Oyunda efsanevi karakterler yer almaktadır.. Akıcı oynanışı ile oyundan Zevk alarak Güzel bir zaman geçirebilirsiniz...

Oyunda tüm ülkeler şeytanın istilasına uğramıştır ve karanlıklarla kaplıdır. Karakterleriniz ile bu karanlığın içerisinden çıkmaya çalışıyorsunuz. Eğer kötülüğü seçerseniz şeytanın adına çalışmaya devam edersiniz. 

Legend Online Elmas Kodları ile ister iyilik adına savaşın ister kötülük için savaşın. Bu elmas epin kodları ile oyun karakteriniz diğer oyunculara Karşı daha da güçlenecek yenilmez ve üstün bir hale gelecektir.

Legend Online Epin Fiyatlarımızı İncelemek İçin Aşağıdaki tabloyu İnceleyebilirsiniz. 

Ayrıca Sitedeki Güncel Fiyat Ve Satın Almak için Bu Lİnke Tıklayabilirsiniz.. Legend Online Elmas Satın Al

150+15 Legend Online Elmas

10,25 ₺

300+30 Legend Online Elmas

19,85 ₺

600+60 Legend Online Elmas

39,71 ₺

1500+150 Legend Online Elmas

99,26 ₺

3000+300 Legend Online Elmas

198,53 ₺

7500+750 Legend Online Elmas

493,69 ₺