{{ $item.name }}

Clash of Clans, E-pin Alımı ve Oyun Hakkında Bilgi

Clash of Clans, E-pin Alımı ve Oyun Hakkında Bilgi

Clash of Clans, E-pin Alımı ve Oyun Hakkında Bilgi

Aslında oyunu hepiniz biliyorsunuzdur. Yani tam içerik olarak bilmeseniz de gittiğiniz berberden tutun da sohbet ettiğiniz arkadaşlarınıza kadar illa ki bir şekilde bu oyuna denk gelmişsinizdir. Ancak hala oyunu duymamış olanlar için kısaca anlatayım. Clash of Clans epin tamamen mobil platform üzerinde oynanabilen, kendi köyünüzü daha doğrusu clanınızı kurduğunuz ve diğer oyuncularla hem ortak olabildiğiniz hemde savaşabildiğiniz bir oyun.

Bu oyunda daha hızlı ilerleyebilmek ve gelişmek için de bir kaç adımda oyun kredileri almanız gerekiyor. Bu krediler sayesinde hem köyünüzü daha hızlı geliştirebilirsiniz hem de düşmanlarınızla daha rahat savaşabilirsiniz.

Kredi satın almak için farklı ve karışık yöntemler bulunsa da www.oyunepin.com bu işi bizler için basit bir seviyeye indirgemiş durumda. Öncelikle bu oyun üzerinden konuşmamız gerekirse 

https://www.oyunepin.com/clash-of-clans adresine giriş yaparak hem ios platformu hem de android platformu için bulunan 25,50 ve 100 TL lik kredilerden kaç adet istediğimizi yanlarında bulunan kutucuğa yazmalıyız. Daha sonrasında "Sepete Ekle" butonuna tıkayarak ödeme kısmına geçmeliyiz. Ödeme kısmında ise bizi 4 farklı ve güvenli seçenek beklemekte. Bunlardan ilki Kredi Kartı ile diğerleri ise Papara ve İninial hesaplarıyla. Sonuncusu ise Havale yani EFT yöntemiyle. Havale yönteminde dikkat etmeniz gereken husus ise parayı gönderdikten sonra ödeme yaptığınızı sisteme bildirmeniz. Tamamen güvenli bu dört yöntemden birisini seçrek siz de oyununuza kredi yüklemesini başaraıyla yapabilirsiniz.