{{ $item.name }}

BLADE AND SOUL EPİN KODLARI

BLADE AND SOUL EPİN KODLARI

BLADE AND SOUL EPİN KODLARI

Blade and Soul, yenilenen ve gelişen grafik seçenekleri ile neredeyse tüm dünyada ün kazanmış, içerisinde birden çok savaş ve dövüş sanatını barındıran bir strateji, savaş ve macera oyunudur. Oyunda birçok özellik ve yeniliklere sahip olmak için www.oyunepin.com sitesinde satılan “Blade and Soul epin kodları” kısmından satın alma işlemini gerçekleştirin!

Blade and Soul Epin Kodları

Oyunda yer alan 4 farklı ırk ve bunları kategorize eden 7 sınıf bulunmaktadır. Bu ırk ve sınıfta bulunan her karakterin kendine özgü özel yetenekleri vardır. Oyundan sınırsız faydalanmak ve bu yeteneklerin tamamına sahip olmak için sitede yer alan oyun epin kodları kısmından size uygun olanı satın alabilirsiniz. Sitedeki epin kodları ve ücretleri ise şu şekildedir;

·     400 NCoin= 15,50 TL

·     800 NCoin= 30,75 TL

·     1600 NCoin= 58 TL

·     4000 NCoin= 140 TL

·     8000 NCoin= 280 TL.

Ödeme Yöntemleri

Oyunda sahip olacağınız güçlendirici ve özel yetenek coinleri için 4 farklı ödeme yöntemi bulunmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi sitede bulunan hesap numaralarına havale veya EFT işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Papara ve İninal ile de para gönderme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Blade and Soul için satışta olan sınırlı sayıda epin koduna sahip olmak için siteyi hemen ziyaret edin ve oyun başlığı altında bulunan kodlardan size en uygun olanı seçerek, hemen kullanmaya başlayın!